НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ КАФЕДРИ ВЖЕ ПРАЦЮЄ, ПЕРЕХОДЬТЕ ЗА ПОСИЛАННЯМ KEOA.KPI.UA/wp/



Russian Ukraine English
Catalog RSS

  Íîâèíè
  Àá³òóð³ºíòàì >>
  Ïðî êàôåäðó >>
  Âèêëàäà÷³ >>
  Íàâ÷àëüíèé ïðîöåñ >>
  Íàóêîâ³ ïðîåêòè
  Ñòóäåíòñüê³ ïðîåêòè >>
  Ó÷áîâèé öåíòð
  Êîíòàêòè >>
Фотогалерея
  Наш youtube-канал
  Розклад занять



вступ у кпі

Програма фахового вступного випробування
Програма додаткового вступного випробування

Методичні рекомендації до розрахунку печатних плат [24мб]
Вступ до КПІ, екзамени, тести, адреса приймальної комісії


Приемная комиссия КПІ
Інформаційний пакет
Сайт ФЕЛ
Сайт НТУУ «КПІ ім.І.Сікорського»
...




   
Ваша майбутня спеціальність 172 “Телекомунікації та радіотехніка”, спеціалізація «Інформаційно-обчислювальні засоби радіоелектронних систем».
В цьому році у нас 53 бюджетних місця.

ВІТАЄМО!! Кафедра КЕОА зайняла 1 місце серед кафедр ФЕЛ НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» - KPIDATA.ORG

Навчально-науковий центр « Ощадливе виробництво»
[ Карта сайта ]     Головна » Íîâèíè 



ШАНОВНИЙ АБІТУРІЄНТЕ!

Вже скоро в Україні розпочнеться вступна кампанія, тому хочемо розповісти вам про кафедру конструювання електронно-обчислювальної апаратури (КЕОА) факультету електроніки (ФЕЛ) КПІ імені І.Сікорського, на базі якої створена та працює відкрита лабораторія електроніки «Лампа».

 

Кафедра КЕОА розташована на факультеті електроніки (ФЕЛ) КПІ, а спеціальність, за якою здійснюється на кафедрі підготовка фахівців, називається "Телекомунікації та радіотехніка" (код - 172). Освіта в області електроніки тут, на нашу скромну думку, є однією з найкращих в Україні і Європі :)

 

Вчимо багато програмування, багато асемблерів і embedded, найрізноманітніші процесорні архітектури. Вже на 1-му курсі Arduino, трохи пізніше - x86, AVR, ARM, MSP430, NIOS II, MIPS, DSP Texas Instruments, STM32. Далі embedded Linux на одноплатних комп'ютерах. Два семестри розробки конвейєрних процесорів (на прикладі MIPS) і систем-на-кристалі на базі Intel FPGA NIOS II та ARM. Запускаємо курс по цифровому радіо (SDR) на платах Ettus USRP B210 (https://bit.ly/23oonVQ).

 

Всі проекти і лабораторні роботи виконуємо на сучасному обладнанні, якого у нас дуже багато. Наприклад, для вимірювань застосовуємо найкраще у світі обладнання Tektronix, Rohde & Schwarz, Keysight і Digilent. По всім обчислювальним архітектурам (CPU, FPGA, DSP) є налагоджувальні плати для виконання лабораторних робіт.


[ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ] [закрити]


   

 
Головна |