Вступ

 • ПРАВИЛА ВСТУПУ pk.kpi.ua

   Вже скоро в Україні розпочнеться вступна кампанія, тому хочемо розповісти вам про кафедру Конструювання електронно-обчислювальної апаратури (КЕОА). Кафедра КЕОА розташована на факультеті електроніки (ФЕЛ) КПІ, а спеціальність називається "Електронні комунікації та радіотехніка" (код - 172).

  Освітня програма - ІНФОРМАЦІЙНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНІ ЗАСОБИ РАДІОЕЛЕКТРОННИХ СИСТЕМ

  Освіта в області електроніки тут, на нашу скромну думку, одна з найкращих в Україні і Європі ) Вчимо багато програмування, багато асемблерів і embedded, найрізноманітніші процесорні архітектури. Вже на 1-му курсі Arduino, трохи пізніше - x86, AVR, ARM, MSP430, NIOS II, MIPS, DSP Texas Instruments, STM32. Далі embedded Linux на одноплатних комп'ютерах. Два семестри розробки конвейєрних процесорів (на прикладі MIPS) і систем-на-кристалі на базі Intel FPGA NIOS II та ARM. Запускаємо курс по цифровому радіо (SDR) на платах Ettus USRP B210.

  Обладнання Rohde & Schwarz
  Вчимо повний цикл розробки embedded пристроїв, створення власних мікросхем, принципової електричної схеми, друкованої плати, написання керуючих програм. У нас найкраща в Україні підготовка в області розробки цифрових чіпів (із застосуванням мов Verilog, System Verilog, SystemC). На старших курсах - комп'ютерні мережі з лабами на обладнанні Cisco, машинне навчання і комп'ютерний зір (творець курсу працює в Google).

  Практично всі наші випускники працюють за фахом. Це або класичне програмування в аутсорсінгових компаніях (на зразок Software Mac Kiev, Luxoft, Ciklum тощо), або розробка мікросхем (Melexis, Samsung R&D), або створення і програмування пристроїв на мікроконтроллерах та embedded Linux (Global Logic, Sirin Software, Waves Audio, Mellanox, Ring/Amazon Labs). Працюють наші випускники і закордоном. Наприклад, Igor Shturma успішний інженер в Tesla, а Leonid Cool Sky розробляє безпілотні автомобілі в німецькій компанії Visteon. До речі, зараз якраз в Visteon набирають багато інженерів і у Леоніда на сторінці можна знайти відповідні вакансії. Ще один наш випускник Rostyslav Bosenko заснував власну компанію Aku Technologies, що розробляє складну електроніку для США. Зазначені вище електроннні і програмерські компанії України щорічно працевлаштовують багато наших випускників, однак повністю задовольнити зростаючий попит на інженерів поки не можемо. Побажань порадити гарних спеціалістів зараз набагато більше, ніж у нас є студентів. Саме тому компанії створюють на базі кафедри тренінг-центри для підготовки фахівців не лише з наших студентів, а і з випускників інших кафедр. Такий тренінг-центр від компанії GlobalLogic Ukraine запрацює на нашій кафедрі вже з вересня цього року. Важливо, що через величезний попит на спеціальність нам збільшили кількість бюджетних місць спершу з 35 до 48, а потім і до 53-х місць! До чого ми це пишемо? Все дуже просто. Нам потрібні не випадкові люди з порожніми очима, а студенти, які горять електронікою і отримують задоволення від її вивчення. З такими людьми набагато цікавіше працювати і можна досягти видатних результатів. З нашого боку зобов'язуємося зробити все, щоб процес навчання був ефективним і цікавим! Тому якщо хочете отримати прекрасну освіту в галузі електроніки та цікаву гарно оплачувану роботу, велкам до нас! Будемо дуже вдячні за розповсюдження інформації серед знайомих, які хочуть вивчати електроніку. З хорошими студентами в недалекому майбутньому ми будемо робити революційні речі!

   

 • ПРАВИЛА ВСТУПУ НА БАКАЛАВРАТ pk.kpi.ua

  Вимоги до мотиваційного листа

  Правила прийому та інші документи

  Кафедра здійснює прийом вступників за такою спеціальністю:

  • 172 Електронні комунікації та радіотехніка (освітня програма: Інформаційно-обчислювальні засоби радіоелектронних систем) - – https://osvita.kpi.ua/172_OPPB_IOZRES;

  При виборі 172 спеціальності з випадаючого меню у особистих електронних кабінетах вступників на https://vstup.edbo.gov.ua/, оберіть факультет електроніки! Щоб поступити до нас, обирайте 172 спеціальність першим пріоритетом!

  Освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» для вступників з тимчасово окупованих територій – https://pk.kpi.ua/donbass-crimea/

  Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського: посилання

 • ВСТУП В МАГІСТРАТУРУ - https://pk.kpi.ua/entry-5-course/

  Правила прийому та інші документи

  Освітньо-професійна програма (магістратура)

  Освітньо-наукова програма (магістратура)

  Програма вступного фахового іспиту в магістратуру (ОПП) 
  Програма вступного фахового іспиту в магістратуру (ОНП)

  Вимоги до мотиваційного листа

  До уваги вступників до магістратури ФЕЛ! За посиланням (https://t.me/+9kugPHUVNBdkMmFi) створено відповідний чат для оперативного ознайомлення майбутніх магістрів ФЕЛ з нюансами вступної кампанії. Запрошуємо приєднатися!

  Кафедра здійснює прийом вступників за такими освітніми програмами:

  Освітньо-наукові програми:

  • 172 Радіоелектронна інженерія

  Освітньо-професійні програми:

  • 172 Інформаційно-обчислювальні засоби радіоелектронних систем

  Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського: посилання

 • ВСТУП В АСПІРАНТУРУ - http://aspirantura.kpi.ua/?page_id=172

  ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ - 17 Електроніка, автоматизація та електронні комунікації

  СПЕЦІАЛЬНІСТЬ - 172 Електронні комунікації та радіотехніка

  Просимо нагадати випускникам, хто здобув вищу освіту ступеня
  магістра у цьому році або раніше, що подати документи для вступу до
  аспірантури можна у будь-який робочий день (з 10:00 до 16:00 кімн. 247,
  корп.1) або надіслати в електронному вигляді на адресу електронної пошти:
  aspirantura@kpi.ua / aspirantura.kpi@gmail.com.

  Нагадуємо, що порядок вступу до аспірантури розміщено на сайті відділу аспірантури та докторантури www.aspirantura.kpi.ua у розділі АСПІРАНТУРА Вступ до аспірантури.

  Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням

  Освітньо-наукова програма третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (PhD)

  Положення про прийом на навчання для здобуття ступеня доктора філософії 

  Навчальний план підготовки докторів філософії за спеціальністю 172 Телекомунікації та радіотехніка 

  Навчальний план підготовки докторів філософії за спеціальністю 172 Телекомунікації та радіотехніка - заочна форма

  Розклад вступних випробувань та склад предметної комісії для проведення вступних випробувань до аспірантури

  ПРОГРАМА ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти для здобуття наукового ступеня доктор філософії

  ПРОГРАМА ДОДАТКОВОГО ВИПРОБУВАННЯ третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти для здобуття наукового ступеня доктор філософії

 • Вартість навчання на нашій спеціальності на денній формі навчання за контрактом.

  Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти - 21200 грн. за рік навчання.

  Другий (магістерський) рівень вищої освіти - 24900 грн. за рік навчання.