-
ПРАВИЛА ВСТУПУ pk.kpi.ua
Вже скоро в Україні розпочнеться вступна кампанія, тому хочемо розповісти вам про кафедру Конструювання електронно-обчислювальної апаратури (КЕОА). Кафедра КЕОА розташована на факультеті електроніки (ФЕЛ) КПІ, а спеціальність називається "Електронні комунікації та радіотехніка" (код - 172).
Освітня програма - ІНФОРМАЦІЙНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНІ ЗАСОБИ РАДІОЕЛЕКТРОННИХ СИСТЕМ
Освіта в області електроніки тут, на нашу скромну думку, одна з найкращих в Україні і Європі ) Вчимо багато програмування, багато асемблерів і embedded, найрізноманітніші процесорні архітектури. Вже на 1-му курсі Arduino, трохи пізніше - x86, AVR, ARM, MSP430, NIOS II, MIPS, DSP Texas Instruments, STM32. Далі embedded Linux на одноплатних комп'ютерах. Два семестри розробки конвейєрних процесорів (на прикладі MIPS) і систем-на-кристалі на базі Intel FPGA NIOS II та ARM. Запускаємо курс по цифровому радіо (SDR) на платах Ettus USRP B210.
Обладнання Rohde & Schwarz
Вчимо повний цикл розробки embedded пристроїв, створення власних мікросхем, принципової електричної схеми, друкованої плати, написання керуючих програм. У нас найкраща в Україні підготовка в області розробки цифрових чіпів (із застосуванням мов Verilog, System Verilog, SystemC). На старших курсах - комп'ютерні мережі з лабами на обладнанні Cisco, машинне навчання і комп'ютерний зір (творець курсу працює в Google).Практично всі наші випускники працюють за фахом. Це або класичне програмування в аутсорсінгових компаніях (на зразок Software Mac Kiev, Luxoft, Ciklum тощо), або розробка мікросхем (Melexis, Samsung R&D), або створення і програмування пристроїв на мікроконтроллерах та embedded Linux (Global Logic, Sirin Software, Waves Audio, Mellanox, Ring/Amazon Labs). Працюють наші випускники і закордоном. Наприклад, Igor Shturma успішний інженер в Tesla, а Leonid Cool Sky розробляє безпілотні автомобілі в німецькій компанії Visteon. До речі, зараз якраз в Visteon набирають багато інженерів і у Леоніда на сторінці можна знайти відповідні вакансії. Ще один наш випускник Rostyslav Bosenko заснував власну компанію Aku Technologies, що розробляє складну електроніку для США. Зазначені вище електроннні і програмерські компанії України щорічно працевлаштовують багато наших випускників, однак повністю задовольнити зростаючий попит на інженерів поки не можемо. Побажань порадити гарних спеціалістів зараз набагато більше, ніж у нас є студентів. Саме тому компанії створюють на базі кафедри тренінг-центри для підготовки фахівців не лише з наших студентів, а і з випускників інших кафедр. Такий тренінг-центр від компанії GlobalLogic Ukraine запрацює на нашій кафедрі вже з вересня цього року. Важливо, що через величезний попит на спеціальність нам збільшили кількість бюджетних місць спершу з 35 до 48, а потім і до 53-х місць! До чого ми це пишемо? Все дуже просто. Нам потрібні не випадкові люди з порожніми очима, а студенти, які горять електронікою і отримують задоволення від її вивчення. З такими людьми набагато цікавіше працювати і можна досягти видатних результатів. З нашого боку зобов'язуємося зробити все, щоб процес навчання був ефективним і цікавим! Тому якщо хочете отримати прекрасну освіту в галузі електроніки та цікаву гарно оплачувану роботу, велкам до нас! Будемо дуже вдячні за розповсюдження інформації серед знайомих, які хочуть вивчати електроніку. З хорошими студентами в недалекому майбутньому ми будемо робити революційні речі!
-
ПРАВИЛА ВСТУПУ НА БАКАЛАВРАТ pk.kpi.ua
Правила прийому та інші документи
Кафедра здійснює прийом вступників за такою спеціальністю:
- 172 Електронні комунікації та радіотехніка (освітня програма: Інформаційно-обчислювальні засоби радіоелектронних систем) - – https://osvita.kpi.ua/172_OPPB_IOZRES;
При виборі 172 спеціальності з випадаючого меню у особистих електронних кабінетах вступників на https://vstup.edbo.gov.ua/, оберіть факультет електроніки! Щоб поступити до нас, обирайте 172 спеціальність першим пріоритетом!
Освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» для вступників з тимчасово окупованих територій – https://pk.kpi.ua/donbass-crimea/
Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського: посилання
-
ВСТУП В МАГІСТРАТУРУ - https://pk.kpi.ua/entry-5-course/
Правила прийому та інші документи
Освітньо-професійна програма (магістратура)
Освітньо-наукова програма (магістратура)
Програма вступного фахового іспиту в магістратуру (ОПП)
Програма вступного фахового іспиту в магістратуру (ОНП)До уваги вступників до магістратури ФЕЛ! За посиланням (https://t.me/+9kugPHUVNBdkMmFi) створено відповідний чат для оперативного ознайомлення майбутніх магістрів ФЕЛ з нюансами вступної кампанії. Запрошуємо приєднатися!
Кафедра здійснює прийом вступників за такими освітніми програмами:
Освітньо-наукові програми:
- 172 Радіоелектронна інженерія
Освітньо-професійні програми:
- 172 Інформаційно-обчислювальні засоби радіоелектронних систем
Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського: посилання
-
ВСТУП В АСПІРАНТУРУ - http://aspirantura.kpi.ua/?page_id=172
ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ - 17 Електроніка, автоматизація та електронні комунікації
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ - 172 Електронні комунікації та радіотехніка
Просимо нагадати випускникам, хто здобув вищу освіту ступеня
магістра у цьому році або раніше, що подати документи для вступу до
аспірантури можна у будь-який робочий день (з 10:00 до 16:00 кімн. 247,
корп.1) або надіслати в електронному вигляді на адресу електронної пошти:
aspirantura@kpi.ua / aspirantura.kpi@gmail.com.Нагадуємо, що порядок вступу до аспірантури розміщено на сайті відділу аспірантури та докторантури www.aspirantura.kpi.ua у розділі АСПІРАНТУРА Вступ до аспірантури.
Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням
Освітньо-наукова програма третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (PhD)
Положення про прийом на навчання для здобуття ступеня доктора філософії
Навчальний план підготовки докторів філософії за спеціальністю 172 Телекомунікації та радіотехніка
-
Вартість навчання на нашій спеціальності на денній формі навчання за контрактом.
Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти - 21200 грн. за рік навчання.
Другий (магістерський) рівень вищої освіти - 24900 грн. за рік навчання.